Loading Events

  « All Events

  • This event has passed.

  PLENER: Bieszczady jesienne

  October 9, 2015 - October 11, 2015

  W drugi weekend października wybieramy się w Bieszczady, do naszej ulubionej Wetliny, cieszyć się bieszczadzką złoto-rudą jesienią (jeśli pogoda dopisze) :)

  W planach mamy m.in. 7-godzinny szlak przez Bukowe Berdo na Tarnicę, a następnie przez Szeroki Wierch do Ustrzyk Górnych (jeśli pogoda…) z postojem o zachodzie słońca na Szerokim Wierchu i nocnym wędrowaniem do UG; a także krótsze trasy – na Połoninę Wetlińską do Chatki Puchatki, Smerek, Rawki – do ustalenia. Po zejściu z gór relaksujemy się w legendarnej Bazie Ludzi z Mgły :)

  Termin: 9 – 11 październik
  Miejsce: Wetlina
  Noclegi: Schronisko “Pod Wysoką Połoniną” i ewentualnie inne miejsca w okolicy – wetlińskim Starym Siole (cena: do 50 zł / noc)
  Dojazd: samochód (szczęśliwych posiadaczy aut proszę o zgłaszanie się :) w jednym samochodzie mamy już komplet) lub bezpośredni bus z/do Krakowa (bilet: 100 zł w dwie strony)

  W związku z pytaniami o to co bezapelacyjnie trzeba ze sobą zabrać to w opcji minimum są to trzy rzeczy: wygodne buty – najlepiej wodoodporne trekkingowe za kostkę; nieprzemakalną kurtkę i/lub ponczo; latarkę – czołówkę lub inną (+ zapasowe baterie). Przyda się też czapka, rękawiczki, oczywiście polar czy jakaś inna ciepła warstwa. W wersji rozszerzonej: stuptuty, kijki trekkingowe, termos/kubek termiczny. Karimaty nie trzeba brać, śpiworów najprawdopodobniej też nie, ale to jeszcze potwierdzimy w schronisku.

  Najpóźniej do fotowtorkowego spotkania – 29 września trzeba się ostatecznie zdecydować.

  W Wasze ręce perswaduję… :)
  Ania w imieniu Zespołu FK

  Details

  Start:
  October 9, 2015
  End:
  October 11, 2015
  Event Category:

  Organizer

  Zespół FK
  Email:

  Venue

  Bieszczady
  Poland + Google Map